Bezpieczna Gmina Kołobrzeg. Policjanci podsumowują działania
fot. KPP w Kołobrzegu
W gminie Kołobrzeg odbyły się działania Bezpieczna Gmina. Policjanci wylegitymowali 45 osób, skontrolowali pojazdy i podjęli 36 interwencji, aby poprawić bezpieczeństwo mieszkańców.
REKLAMA
Akcja trwała w godzinach 12:00–20:00
28 kwietnia 2026 roku na terenie gminy Kołobrzeg policjanci realizowali działania pod nazwą Bezpieczna Gmina. Akcja prowadzona była w godzinach od 12:00 do 20:00 i miała na celu zwiększenie bezpieczeństwa mieszkańców oraz reagowanie na przypadki naruszania prawa.
Zaangażowanych było 13 funkcjonariuszy
W działaniach uczestniczyło łącznie 13 policjantów, w tym funkcjonariusze z Posterunku Policji w Dźwirzynie, policjanci z komórki Adaptacji Zawodowej oraz mundurowi z Wydziału Ruchu Drogowego.
Podsumowanie czynności
- wylegitymowano 45 osób
- przeprowadzono 20 kontroli pojazdów
- podjęto 36 interwencji
- skontrolowano 5 adresów związanych z osobami poszukiwanymi
- ujawniono wykroczenia, za które nałożono 16 mandatów karnych
- zastosowano 3 pouczenia
Akcje Bezpieczna Gmina prowadzone są cyklicznie. Ich celem jest poprawa bezpieczeństwa oraz wzmacnianie poczucia bezpieczeństwa mieszkańców powiatu kołobrzeskiego.
źródło informacji: KPP w Kołobrzegu / policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE









