18 sierpień 2021

Kierowca pod wpływem narkotyków i z substancjami zabronionymi zatrzymany przez policję

fot. KPP w Kołobrzegu
Policjanci podczas prowadzenia działań na drodze w Bogusławcu zatrzymali do kontroli kierującego pojazdem osobowym. Mężczyzna prowadził samochód pod wpływem narkotyków, ponadto po przeszukaniu ujawniono przy nim substancje zabronione. 34-latkowi za popełnione przestępstwa może grozić nawet 3 lata więzienia.
REKLAMA

W godzinach nocnych funkcjonariusze wsparcia z Oddziałów Prewencji Policji w Szczecinie podczas kierowania ruchem w Bogusławcu w powiecie kołobrzeskim zatrzymali mężczyznę, który chciał ominąć stojący na drodze radiowóz. 34-letni kierujący podczas kontroli zachowywał się bardzo nerwowo. Funkcjonariusze od razu zauważyli, że mógł wcześniej przyjmować substancje zabronione. Dokonali badania śliny na zawartość narkotyków i ich przypuszczenia się potwierdziły. Przy mężczyźnie ujawnili także susz roślinny w postaci marihuany oraz mefedron. Kierującemu pobrano krew do dalszych badań i przewieziono go na komendę, gdzie został osadzony w policyjnym pomieszczeniu dla osób zatrzymanych. Jego auto odholowano na policyjny parking.

Teraz kierującego czekają surowe konsekwencję. Za przestępstwa których się dopuścił sąd może skazać go nawet na 3 lata pozbawienia wolności.

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
zachodniopomorskie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Kołobrzegu