29 kwiecień 2020

UKARANY PRZEZ KOŁOBRZESKĄ GRUPĘ „SPEED”

fot. KPP w Kołobrzegu
W ciągu tylko ostatniego dnia policjanci z Ogniwa Ruchu Drogowego kołobrzeskiej komendy, w ramach działań grupy „SPEED” zatrzymali 5 praw jazdy kierującym, którzy w obszarze zabudowanym przekroczyli dozwoloną prędkość o ponad 50km/h.
Koronawirus
zachodniopomorskie
540
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Decyzją Komendanta Głównego Policji, na terenie całego kraju we wszystkich województwach powstały zespoły „SPEED” mające na celu przeciwdziałanie niebezpiecznym i agresywnym zachowaniom na drodze. W Komendzie Powiatowej Policji w Kołobrzegu zespół "SPEED" tworzą policjanci ruchu drogowego z największym doświadczeniem, którzy do służby wyjeżdżają radiowozami nieoznakowanymi z videorejestratorami, ale także oznakowanymi z laserowymi miernikami prędkości.

Tylko w trakcie ostatniego dnia policjanci z kołobrzeskiej drogówki, podczas działań kontrolno-pomiarowych w ramach działań grupy „SPEED” zatrzymali uprawnienia do kierowania pięciu nieodpowiedzialnym kierowcom, którzy przekroczyli prędkość o ponad 50 km/h w terenie zabudowanym.

Rekordzista poruszał się peugeotem w miejscowości Charzyno przekraczając dopuszczalną prędkość o 87 km/h.

Wszyscy kierowcy, którzy przekroczyli prędkość w terenie zabudowanym 50+ zostali ukarani mandatami i punktami karnymi oraz stracili prawo jazdy na najbliższe trzy miesiące.

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
zachodniopomorskie
540
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Kołobrzegu

kiedy
2020-08-10 19:30
miejsce
Amfiteatr, Ustronie Morskie, ul....
wstęp biletowany